Нормативно-правові акти

- Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

- Постанова КМУ від 13.04.2011р. №461 «Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів»

- Постанова КМУ від 13.04.2011р. №466 «Деякі питання виконання підготовчих та будівельних робіт»

- Наказ Мінрегіон України від 07.07.2011 №109 «Про затвердження порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст»

- Наказ Мінрегіон України від 05.07.2011 №103 «Про затвердження порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки»

- Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт" від 13 січня 2015 року № 92-VIII та наказу Мінрегіону №79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та ІІ категорії складності, які збудовано без дозволу на виконання будівельних робіт».