КАРАНТИН ПОМ’ЯКШУЮТЬ: БУДЬМО ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

3 липня 2020 року відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На сьогодні Сумська область визнана такою, що не належить до регіонів із значним поширенням COVID-19. Беручи до уваги фактичний стан епідемічної ситуації на території Сумщини, на період дії карантину на території м. Глухова дозволили:

ПЕРША ЛАСТІВКА

Біля будівлі Глухівської міської ради з’явився лайтбокс.

Це перший у місті рекламний щит із внутрішнім підсвічуванням, на якому планують розміщувати актуальну інформацію про роботу міської ради, заходи та важливі події.
Подарував сучасну «дошку оголошень» місту ФОП "Гордієнко Андрій Олександрович".

ВІДЗНАЧИЛИ ПРАВООХОРОНЦІВ

Секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака привітав співробітників Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області з професійним святом.

Продовжити

Про стан води відкритих водойм на території м. Глухова (у т.ч. в місцях масового відпочинку населення)

Глухівський міськрайонний відділ ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує мешканців та гостей міста Глухова про проведення епідеміологічного моніторингу води відкритих водойм в місцях масового відпочинку населення з метою запобігання виникнення інфекційних хвороб.