• Головна

СПІЛЬНА МРІЯ

У Глухівській громаді розпочався збір коштів на рентгенапарат.
Приймаються внески від 10 до 1000000 грн)
Реквізити:
КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
вул. Інститутська, 3
ЄДРПОУ 02007517
р/р UA 073375680000026009303885505
МФО 337568

Продовжити

РЕМОНТ РЕАНІМОВАНО

У Глухівській міській лікарні відновився ремонт приймального відділення. Наразі там працює невелика бригада.
Будівельники змогли приступити до роботи після того, як Глухівська міська рада проголосувала за виділення із бюджету громади 2,6 млн грн на терміновий порятунок приймального відділення.
- У приймальному відділенні я особисто вперше побула буквально на другий день після того, як стала мером. Інтуїція підказувала, що саме тут матимемо «гарячу точку». Підрядник покинув напівроздовбане приміщення ніби через борги по зарплаті. Виділені державою 7 мільйонів на кінець минулого року були повернуті у держбюджет як невикористані. Сьогодні цією ситуацією займаються інші органи, виявляється, що підрядник, який виграв тендер, вже має 18 кримінальних справ. А нам що робити? Вдруге гроші нам уже ніхто не дасть.

Продовжити

ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ

Сьогодні, 9 квітня, на черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорювали ситуацію з поширенням на території Глухівської міської ради гострої респіраторної інфекції COVID-19.

Продовжити

ОСТАННІ РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ

Що пропонується змінити у програмі залучення молодих лікарів? Куди переїде водоканал? Хто і коли обиратиме керівників одразу двох комунальних підприємств?
Про це та інше говорили і голосували на засіданні виконкому під керівництвом міського голови Надії ВАЙЛО.

Продовжити

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області