ПРО УТРИМАННЯ СИСТЕМ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Проблеми низької якості вуличного освітлення в Глухові хвилюють мешканців міста вже не один десяток років поспіль. Варто зазначити, що на замовлення УЖКГ Глухівської міської ради послуги з поточного утримання систем вуличного освітлення та світлофорів у нашому місті надає ТОВ "Глухів-Артбуд", як переможець тендерної процедури в системі державних закупівель "Прозоро".

Продовжити

ГЛУХІВСЬКУ ГРОМАДУ ВІДІБРАНО ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ "Е-РІШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАД"

Нещодавно ГС “Центр розвитку інновацій” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” провели конкурс для об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення на участь у проекті “Е-Рішення для громад”.

ПРОВЕЛИ КОНКУРС НА ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВА ОРЕНДИ

Відповідно до розпорядження міського голови №177-ОД від 25.09.2018 року 18 жовтня в актовій залі Винонавчого комітету Глухівської міської ради було проведено конкурс на право оренди об’єкту майна комунальної власності територіальної громади міста Глухова – пересувної тимчасової споруди (кіоск) у місті Глухові по вулиці Києво-Московській, 18.