ВИБОРИ 2020: СПРОБУЙ РОЗБЕРИСЬ

10 серпня 2020 року відбулася чергова апаратна нарада під головуванням секретаря Глухівської міської ради Юрія Бурлаки.

На початку засідання головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з правової та внутрішньої політики міської ради Марина Балицька ознайомила присутніх з особливостями місцевих виборів 2020 року. Масштабні зміни торкнулися всіх книг Виборчого кодексу та низки інших документів.

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

10 серпня 2020 р надійшли кошти за І половину серпня місяця поточного року до відділень банків в повному обсязі.

10 серпня 2020 р надійшли кошти - допомога на дітей ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування (І або ІІ група)за серпень місяця поточного року до відділень банків в повному обсязі.

НА БЛАГО ГРОМАДИ

5 серпня 2020 року відбулося перше пленарне засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Передусім депутати заслухали інформацію про діяльність Шосткинської місцевої прокуратури за І півріччя 2020 року. Зокрема, було озвучено, що за звітний період на території м. Глухів більш ніж на 30% зменшилася кількість тяжких злочинів (47 проти 52 торік) та злочинів середньої тяжкості (64 проти 87). Значно менше було злочинів невеликої тяжкості (72 проти 104). Кількість злочинів проти життя та здоров'я особи зменшилася на 4%. Жодного умисного вбивства протягом першого півріччя зареєстровано не було. Проте, наявний один факт нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що потягли смерть потерпілого.

ОЛЬГА ОНІЩУК ПРО ЗАПУСК НОВОГО ЄДР

Удосконалення технічної складової державних реєстрів — одна із обов’язкових умов для подолання рейдерства в державних реєстрах та ефективного захисту майнових прав громадян і корпоративних прав бізнесу.

Введення в експлуатацію нового Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), яке триватиме з 5 по 16 серпня 2020 року, прокоментувала заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Оніщук: