День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

afgan2

З цієї нагоди глухівчани зібрались на мітинг-реквієм, щоб віддати шану всім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних країнах. До присутніх звернулась тимчасово виконуюча обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Глухівської міської ради Інна Володимирівна Самоброд, яка подякувала всім учасникам бойових дій на території інших держав за мужність та вклонилася сім’ям, у яких війна забрала рідних їм людей.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2020 року об 11.00 год

Шановні мешканці міста!

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, запрошуємо взяти участь у мітингу з покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, який відбудеться 20 лютого 2020 року об 11.00 год.

Про нарахування за послуги з теплопостачання в січні

Шановні мешканці м. Глухова! Багато споживачів КП «Глухівський теплий район» звертаються з питанням чому нарахування в квитанції за послуги з централізованого опалення в грудні 2019 менше ніж в січні 2020 років. На що повідомляємо наступне.

Продовжити