• Головна

    27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день є справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів.  Сьогодні бібліотекар районної бібліотеки для дітей, Обуховська Т.М. та учні 2-А класу ЗОШ школи №2 з

    27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. 

Продовжити

Підтримка ОСББ - інформаційний семінар у Глухові!

На запрошення Глухівської міської ради відгукнулось керівництво Проекту HOUSES (створення та підтримка діяльності ОСББ). Тому запрошуємо на Спільний семінар Проекту HOUSES та Міжнародної фінансової корпорації (Андрій Боровий) для всіх бажаючих 25 березня о 13:00. Запрошуємо не тільки ініціативні групи багатоповерхівок , ОСББ, ЖБК , але і представників будинків , де можна потенційно створити ОСББ. 

Продовжити

За матеріалами СБУ засуджено торгівця зброєю з району проведення операції Об’єднаних сил

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Сумщини у 2015 році під час проходження військової служби у Луганській області зробив кілька сховищ зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами для їх подальшої реалізації.

Продовжити

“Розумна громада”: як технології допоможуть громадам ефективно управляти своїми ресурсами

Громади Сумської області переходять на ефективне управління 2.0. Зокрема, Березівська сільська ОТГ та Глухівська територіальна громада беруть участь у проекті “Е-рішення для громад”, що реалізується Центром розвитку інновацій за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Завдяки цьому проектові ОТГ та міста отримають техно-інструменти для ефективного управління. Один з розробників таких програм є компанія FDI Ukraine, експерт з побудови Smart City.

Продовжити

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56