Інформаційний семінар для безробітних

Глухівська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості продовжує співпрацювати з «Глухівським бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Спортивне свято

Шіснадцятого вересня 2019 року в Глухівському міському центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю провели свято, приурочене Дню фізичної культури та спорту.

Сьогодні - День рятівника

В.о.міського голови Олена Демішева привітала особовий склад Глухівського районного сектору ДСНС (19-та державна пожежно-рятувальна частина) з професійним святом, подякувала їм за мужність і готовність завжди прийти на допомогу, вручила Почесні грамоти Глухівської міської ради:

Продовжити

Про результати вжитих заходів із енергозбереження

Діяльність спеціалістів відділу з енергоменеджменту та підтримки підприємництва Глухівської міської ради приносить відмінний результат. Вжиті заходи з енергозбереження дозволяють суттєво зекономити витрати електричного струму в ДНЗ "Зірочка".