• Головна

Проведено захід «Статеве виховання молоді»

Серед сучасних педагогічних проблем однією з суспільно важливих є зниження віку початку неповнолітніми статевого життя, що супроводжується зростанням кількості штучного переривання вагітності, розширенням діапазону венеричних захворювань, появою серед школярок матерів-одиначок.

Продовжити

РОЗМІР ПОДАТКОВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПІЛЬГИ НА 2021 РІК

 

У зв’язку з прийняттям Постанови КМУ від 04.06.2015 року №389 „Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї” виконується перевизначення права з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї за період з 01.07.2020 по 31.12.2020 відповідно до розміру соціальної податкової пільги, яка становить 3180,00 грн. починаючи з 01.01.2021 року.

Якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї більше 3180,00грн. то пільги будуть призупинені по причині дохід перевищує податкову соціальну пільгу.

За будь якими іншими питаннями нарахування пільг Ви можете звернутися до управління соціального захисту населення міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Курлука,1/3, каб. №10.

Телефон для довідок 3-10-29 .

 

ПРО ПОДАЛЬШИЙ РОВИТОК ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

У малій актовій залі Комунального закладу «Центр культури» Глухівської міської ради відбулась робоча нарада творчих працівників центру культури та клубних закладів-філій з начальником відділу культури міської ради Оленою Самощенко, яка проінформувала присутніх, що, відповідно до законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», 18 січня оголошено конкурс на заміщення посади керівника закладу.

Продовжити

МІТИНГ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ

 

Представники Глухівської міської ради на знак вшанування національних героїв, які в різні часи боролись за незалежність і свободу України, поклали квіти до Вічного вогню на Меморіалі пам’яті загиблих та біля знаку на честь Героїв Небесної сотні. Участь у мітингу взяли військовий комісар підполковник Сергій ХАРЧЕНКО та депутати міської ради.

Продовжити

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова 
Вайло Надія Олексіївна

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56