Інформація про випадки хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

станом на  26.05.2020 року зареєстровано:

І. Всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19 – 7

1.1. Госпіталізовано - 2

1.2. На самоізоляції  - 2

1.3. Одужали -5 (4чол. - м.Глухів, 1чол. - Глухівський р-н)

1.4. Вік, осіб:

- до 18 років- 0

- 19-65 років- 3

- старше 65 р. - 4

1.4. Стать, осіб:

- чоловіча- 3

- жіноча- 4

ІІ. Територіальний розподіл хворих осіб:

м. Глухів- 5

с. Мацкове- 2

ІІІ. Підозрілі випадки захворювання на COVID-19 – 0

ІV. Сімейні осередки – 2:

м. Глухів- 1

с. Мацкове- 1

ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ: ВИКОНУЄМО УРЯДОВУ ПОСТАНОВУ

Запрацюють маршрутні таксі, автостанція та дитячі садочки – якщо все буде добре.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», враховуючи рішення обласної та міської комісії ТБНС, у Глухові запроваджується послаблення протиепідемічних заходів.

З 23 травня автостанція м. Глухова відновлює свою роботу.

З 25 травня вийдуть у рейси міські маршрутні таксі- відповідно до затвердженого графіку руху та враховуючи Постанову Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).»

З 25 травня розпочинається підготовка до відновлення роботи закладів дошкільної освіти міста відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».Кожен заклад дошкільної освіти комісійно буде обстежено до 28 травня.

З 1 червня 2020 року дитячі садочки відновлять роботу, ЯКЩО БУДУТЬ ВИКОНАНІ ВСІ ВИМОГИ, зазначені у Постанові. Звертаємо увагу:в першу чергу заклад освіти буде приймати дітей, батьки яких офіційно працюють (за наявності медичної довідки про стан здоров’я дитини, отриманої у свого сімейного лікаря).

Також дозволяється діяльність готелів (крім хостелів) без ресторанів, проведення спортивних заходів без глядачів, у яких беруть участь до 50 осіб (або понад 50 осіб за погодженням з МОЗ України), а також проведення релігійних заходів за умови дотримання  відповідних вимог: перебування не більше 1 особи на 10 м кв. будівлі, де проводяться такі заходи,  проведення за можливості таких заходів на відкритому повітрі з дотриманням соціального дистанціювання, а також дотримання дистанціювання під час обрядових дій.

УХВАЛЮЄМО ЛИШЕ ВИВАЖЕНІ РІШЕННЯ

21 травня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

До порядку денного було внесено 18 питань, які стосувалися нагальних проблем життєдіяльності Глухова. Проте не для всіх розгляд завершився ухваленням відповідних рішень. Деталізувати обґрунтування запропонували розробникам проектів рішень «Про затвердження нормативів (норм) витрат води по всіх категоріях споживачів, допустимої величини поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води населених пунктів, розташованих на території Глухівської міської ради» і «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів для житлових будинків в м. Глухові».

Продовжити