Легалізація заробітної плати - тема сьогодення

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
 Працівник, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляє себе соціальних виплат та гарантій. Виплата заробітної плати у „конвертах” послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.
 Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою.

Звертаємо увагу працівників - для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього, Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.

Здоровий спосіб життя!

На базі Глухівського міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» для умовно засуджених фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Мухою Оленою Олександрівною було проведено акцію "Обери здоров’я – обери життя! ". Вести здоровий спосіб життя зараз модно і зовсім не складно – потрібно дотримуватись лише деяких основних принципів.

Небезпека ботулізму на часі

За 2019 рік в Україні зафіксовано 56 випадків захворювання на ботулізм, постраждало 63 особи, з них чотири випадки летальні.

Ботулізм – важке токсикоінфекційне захворювання. Збудник ботулізму дуже поширений в природі і тривалий час може бути присутнім у ґрунті. Джерелами збудника інфекції є теплокровні тварини, деякі прісноводні риби, ракоподібні, а також сама людина, з екскрементами якого паличка ботулізму виділяється в навколишнє середовище і перетворюється в спори. Спори здатні тривалий час зберігатися в ґрунті, воді або мулі. Потрапивши з грунту або води на харчові продукти, наприклад овочі, зерно, м'ясо, збудник в умовах відсутності кисню починає активно розмножуватися.

Продовжити

Про енергетичний сертифікат для садочка "Світлячок".

Сьогодні перша муніципальна будівля Глухівського ДНЗ (ЦРД) «Світлячок» отримала енергетичний сертифікат будівлі та звіт з енергоаудиту. Це стало можливим завдяки «Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях" в рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Енергоефективність у громадах II" від німецього товариста GIZ , в якому наше місто бере участь з 2017 року. Співфінансування міської ради склало лише 30%.