Рейтинг громад Сумщини за перше півріччя 2019 року

У першій п’ятірці лідерів - Тростнецька ОТГ, Конотоп, Шостка, Глухів та Краснопільська ОТГ. Рейтинг враховує 33 критерійних показники та відображає інвестиційну привабливість громад. При складанні рейтингу враховуються дані про діяльність 1092 громад з усіх областей України (від 2018 року використовується міжнародними організаціями, які здійснюють фінансову та технічну підтримку в Україні, обласними державними органами влади, обласними інформаційними ресурсами та приватними інвесторами).

Продовжити

Вітаємо з Днем збройних сил України та міжнародним Днем волонтера!!

З нагоди Дня збройних сил України та Дня волонтера ми вітаємо всіх українців, причетних до цих свят, які захищають нашу країну від підступного й нещадного ворога, щоденно ризикують своїм життям і здоров’ям, демонструють неабияку силу духу та незламну волю до перемоги.

Продовжити

Проведено нарахування "монетизованих" пільг за листопад

29 листопада проведено нарахування пільг для оплати за житлово-комунальні послуги за листопад поточного року. По пільговикам, яким пільги нараховані в безготівковій формі, сума пільг та стан перерахування їх виконавцям послуг будуть відображені в особистих кабінетах пільговиків в АТ «Ощадбанк». Нагадаємо, що для пільговиків, які отримують пільги у безготівковій формі, надання їх здійснюється за наступною схемою: