В закладах освіти Глухова відзначали День захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, належного відзначення Дня захисника України у закладах загальної середньої освіти проведені:

Перемога картингістів

З 11 по12 жовтня 2019 року відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з картингу «Осінній Кубок Чернігова ім. П.Новицького», які проходили на аеродромі сільгоспавіації по трасі Чернігів –Київ.

У Глухові працюватимуть волонтери

Громаді міста Глухів випала велика честь бути учасником проекту Корпусу миру США, ми дуже пишаємося що маємо гарну нагоду протягом 2 років кожного дня працювати з волонтерами зі Сполучених Штатів Америки задля розвитку та процвітання нашої громади!!!

ПЕРЛИНА FEST

09 листопада 2019 року відбудеться IX Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» (Колонна зала Київської міської державної адміністрації, вул. Хрещатик,36, м. Київ) під гаслом: «Творчість заради майбутнього!».