До відома підприємств орієнтованих на експорт продукції!

Інформація для зацікавлених підприємств-експортерів щодо наявних інструментів державної підтримки експорту, зокрема про діяльність Державної установи «Офіс з просування експорту України» (освіта для експортерів, експортний консалтинг, сорсингова платформа, Експортний бренд України, можливість участі в міжнародний виставках і ярмарках, тощо). Відповідну інформацію розміщено на сайтах Мінекономрозвитку та ДУ «Офіс з просування експорту України» (www.me.gov.ua,  www.epo.org.ua)

Продовжити

Перерахунок пенсій з 01.07.2019

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн.

Продовжити

Вітаємо з професійним святом поліцейських!

Шановні працівники поліції!

Вітаємо Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Національна поліція України створена для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, Ви охороняєте спокій та життя мешканців нашої громади, стоїте на варті правопорядку. Ваша служба пов’язана з щоденним ризиком, ми це пам’ятаємо і цінуємо вашу мужність і самовіддачу.

85ооо

У цей день вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками – справою всього життя. Приємно, що Ваші ряди  поповнюються молодими, чесними і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті і честі.

Ми вдячні Вам за ту працю, яку ви вкладаєте у підтримання свободи і права, і за те істинне духовне рішення, яке підштовхнуло Вас встати на варті законних інтересів держави!

У День поліції ми бажаємо  Вам   міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і процвітання!