До уваги отримувачів допомоги багатодітним родинам

13 березня 2019 року Урядом прийнято постанову № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям», якою з 01.04.2019 року запроваджено виплату допомоги на дітей, що виховуються в багатодітних сім’ях.

До уваги громадян!

Нагадуємо, що громадянам, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Глухівської міської ради та потребують поліпшення житлових умов, щорічно з 1 жовтня по 31 грудня  необхідно проходити перереєстрацію. Метою перереєстрації є оновлення документів облікових справ громадян та підтвердження їх права на одержання житла.

Кружляє осені вуаль

Життя природи починається з ранньої весни, розквітає і повниться красою серед гарячого літа, дарує нам щедрі плоди з рук багатої барвистої осені.

Знову перемога!

09-10 листопада у Чернігові відбувся  IХ Міжнародний фестиваль-конкурс «DAS-Fest» «Чернігівська осінь-2019».