Світ української вишиванки

16 травня працівники КЗ «Глухівська центральна районна бібліотека» долучилися до Всесвітнього Дня вишиванки, до свята, яке проводилося в центрі Глухова, біля скульптурної композиції Тарасу Шевченку.

Соціальна підтримка багатодітних родин

13 березня 2019 року Урядом прийнято постанову № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям», якою з 01.04.2019 року запроваджено виплату допомоги на дітей, що виховуються в багатодітних родинах.

Субсидія. Якщо є діти старше 14 років

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Європейське свято в Глухові

17 травня 2019 року відбувся Парад країн Європи. В цей день до нашого міста завітали гості-делегації уявних 9 країн: Австрії (ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою), Англії (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Болгарії (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Естонії (НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4), Іспанії (професійно-педагогічний коледж ГНПУ імені О. Довженка), Румунії (Глухівське медичне училище), Словенії (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6), Франції (ГНПУ імені О.Довженка), Швеції (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).