• Головна

Оголошення конкурс-робота

Виконавчий комітет Глухівської міської ради оголошує конкурс на робочий орган (підприємство, організація) з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування

Продовжити

Відбувся розподіл земельних ділянок учасникам антитерористичної операції

  Двадцять першого січня 2019 року в залі засідань виконавчого комітету Глухівської міської ради відбувся розподіл, шляхом публічного жеребкування, земельних ділянок для будівництва й обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд згідно сформованого реєстру учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та зареєстровані в місті Глухові.

Продовжити

ЗМІНИ РОЗМІРУ ПОДАТКОВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПІЛЬГИ

 ЗМІНИ РОЗМІРУ ПОДАТКОВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПІЛЬГИ

Відповідно до листа Мінсоцполітики України від 09.01.19 № 16/0/188 - 19 та у зв’язку з прийняттям Постанови КМУ від 04.06.2015 року №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» виконується перевизначення права з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї за період з 01.07.2018 по 31.12.2018 відповідно до розміру соціальної податкової пільги, яка становить 2690,00 грн. починаючи з 01.01.2019 року.

Продовжити

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ЗАХИЩЕНІСТЬ КОЖНОГО

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

Продовжити