НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Охорона праці i техніка безпеки є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності.
Створення безпечних умов праці та постійне оновлення знань в галузі охорони праці можуть допомогти працівникам i роботодавцям мінімізувати наявні та потенційні ризики i тим самим покращити результативність роботи.
Сумський обласний спеціалізований центр проводить навчання і перевірку знань з охорони праці за різними програмами навчання:
«3 питань охорони праці» (НПАОП 0.00-4.12-05);
«Електробезпека» на групу допуску (ПБЕЕС, ПЕЕЗ);
«Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж» (Держенергонагляд);
«Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів» (Держенергонагляд);
«Правила безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00-1.76-15);
«Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті» (НПАОП 0.00-1.15-07);
«Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» (НПАОП 0.00-1.71-13);
«Правила охорони праці під час експлуатації тепломеханічного обладнання електростанцій, теплових мереж і тепловикористовувальних установок»(НПАОП 0.00-1.69-13);
«Правила охорони праці на автомобільному транспорті» (НПАОП 0.00-1.62-12);
«Правила безпеки при виробництві та споживані продуктів розділення повітря» (НПАОП 0.00-1.65-88);
«Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів» (НПАОП 0.00-1.02-08);
«Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском» (НПАОП 0.00-1.81-18);
«Правила охорони праці під час виконання вантажно- розвантажувальних робіт» (НПАОП 0.00-1.75-15) та інші.
В умовах сьогодення навчання та перевірка знань проводиться за дистанційною формою (відеозв’язок за допомогою програми Zoom) з видачею посвідчення встановленого зразка. Основною перевагою даної форми навчання є можливість отримати необхідні знання незалежно від місця розташування слухача.
Контактні телефони відповідальних осіб підприємства з організаційних та загальних  питань: (0542) 77-88-66, (066) 266-77-20, e-mail — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..