ПРО ГЕНЕРАТОРИ

⯑ Рятувальники сформували чіткі поради та інструкції, яким потрібно неухильно слідувати, аби використання генераторів як джерела резервного електропостачання було безпечним, ефективним та надійним.
Передусім, ДСНС пропонує купувати лише сертифіковану продукцію тільки в ліцензованих точках продажу та уважно дотримуватись інструкцій виробника.
Генератор необхідно розміщувати ззовні будівлі (бажано під навісом) або в окремому технічному просторому приміщенні з працюючою вентиляцією і можливістю провітрювання.
gen
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ під час використання генераторів:
◾️ вносити зміни в конструкцію генератора
◾️ розміщувати генератор у замкнутому приміщенні без вентиляції, а також у вибухонебезпечному середовищі, в підвалах та в
приміщеннях з можливим перебуванням людей
◾️ палити та користуватися джерелами відкритого вогню під час заправки та експлуатації генератора
◾️ відкривати кришку баку при працюючому генераторі
◾️ заправку генератора при працюючому або не охолодженому двигуні
◾️ об’єднувати генератори у ланцюг
◾️ перебування поруч з генератором стороннім особам або тваринам
◾️ змішувати різні види мастила та палива
◾️ перевищувати максимально допустимий струм вихідного роз’єму генератора.