РОЗПОЧНИ СВІЙ БІЗНЕС

☝ І не кажіть, що не чули: триває реєстрація на тренінги «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». У Глухівській територіальній громаді вони плануються на 21-25 березня та 25-29 квітня.
trening
⯑ Учасники, що презентують перспективні бізнес-ідеї у рамках проєкту «Розширення можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини», зможуть взяти участь у конкурсі та отримати фінансову підтримку у розмірі 3 тисячі доларів на закупівлю обладнання.
Програма тренінгу включає наступні теми:
✓ Види та сфери бізнесу;
✓ Бізнес-ідея;
✓ Джерела бізнес-ідеї;
✓ Бізнес-план;
✓ Маркетинг;
✓ Робота з персоналом;
✓ Закупівлі;
✓ Розрахунок собівартості;
✓ Фінансове планування;
✓ Стартовий капітал;
✓ Можливості для бізнесу.
Вимоги до учасників тренінгу:
- бути зареєстрованим та проживати в одній з громад-партнерів проєкту (Глухівська, Кролевецька, Путивльська, Новослобідська, Есманьська);
- знаходитися на обліку у Службі зайнятості як безробітний або пошукач роботи.
Для участі у тренінгах слухачам необхідно заповнити реєстраційну форму перейшовши за посиланням http://surl.li/bacof.
⯑Поширення інформації вітається! ⯑