ПАТРОНАТНА СІМ’Я

У Глухівській громаді створена патронатна сім’я на базі родини Світлани та Григорія ПАВЕН.
24.12.202112
⯑Відповідну угоду сьогодні укладено у міській раді.
Міський голова Надія ВАЙЛО побажала патронатному вихователю і всім членам її родини, які дали згоду добровільно допомагати, міцного здоров’я та терпіння.
«Ви взяли на себе відповідальність опікуватись дітьми, доглядати за ними у разі потреби. Це свого роду швидка допомога у різних непередбачених ситуаціях, які, на жаль, трапляються у житті. Успіхів вам!» - сказала Надія Олексіївна.
24.12.20211
✅Нагадаємо, у громаді це вже друга патронатна родина.
Патронат – це нова послуга, допомога дитині та її сім’ї, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Термін перебування дитини під патронатом – не більше трьох місяців.