ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ»

Запрошуємо всіх бажаючих 24.12.2021 року о 10.30 долучитися до інформаційної зустрічі стосовно участі у проєкті «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини», що відбудеться за адресою м. Глухів вул. Шевченка 6, (2 поверх сесійна зала).
Загальна ціль проєкту: збільшити можливості працевлаштування вразливих груп населення Сумської області у сфері зеленого та крафтового туризму через формування ефективного тристороннього соціального діалогу, зменшення загроз соціальної інклюзії, розвиток конкурентоспроможності регіонального туристичного продукту.
Конкретизована ціль: збільшити кількість підприємницьких ініціатив та відсоток самозайнятості серед представників вразливих категорій населення Сумської області у сфері зеленого та крафтового туризму.
Очікувані результати, що призведуть до досягнення мети:
1. Зросте рівень підприємницької мотивації і зацікавленості населення Сумської області (зокрема вразливих груп) у формальному працевлаштуванні та самозайнятості у сфері туризму та інших суміжних сферах;
2. Покращиться відповідність між системами формування навичок непрацевлаштованого населення, потребами туристичної галузі та потребами регіонального ринку праці, що дотичний або обслуговує туристичну галузь;
3. Покращиться доступ до навчання для вразливих категорій населення з метою підвищення спроможності до започаткування власного бізнесу та розвитку підприємництва у сфері крафтового та зеленого туризму;
4. Буде надано доступ до фінансової підтримки стартапів, консультативних послуг, бізнес наставництва, допомоги з оцінки інвестиційних ризиків підприємницької діяльності у сфері туризму для представників вразливих категорій населення;
5. Буде забезпечено ефективний соціальний діалог між вразливими групами населення, місцевими органами влади та бізнес структурами з метою створення нових підприємницьких ініціатив у сфері зеленого та крафтового туризму в Сумській області.