ТРЕБА БІЛЬШЕ ГОРМОНУ ЩАСТЯ!

Наукою доведено, що нестача серотоніну призводить до депресивного стану. Особливо зараз в осінню дождьову погоду коли відчувається нестачу сонця та тепла ми потребуємо щастя та хорошого настрою. Глюкоза особливо важлива для роботи мозку, адже вона є чи не єдиним джерелом живлення для 100 мільярдів нервових клітин, що називаються нейронами. Цукор може сприяти покращенню настрою, оскільки сприяє вироблення "гормону щастя" серотоніну.
IMG f6fcee31aa4b2a459847587c486ab298 V
IMG a8c32a8f913b7bd75ea7a41f6e34b5e7 V
Сьогожні у приміщенні Комунальної установи « Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради для слухачів Університету віку «Активне довголіття»   під керівництвом психолога центру Оксани Сидоренко пенсіонери підвищували рівень серотоніну « гормону щастя»  власними руками та неймовірною фантазією  виготовляли солодкі букети.
За інформацією КУ
«Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради