Дарувати ВІРУ, НАДІЮ, ЛЮБОВ і МУДРІСТЬ

Таку обітницю сьогодні, в день пам’яті православних святих Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії дали панянки Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ⯑⯑⯑⯑
v n l 1
v n l 2
До школярок, їхніх педагогів і батьків звернулась міський голова Надія ВАЙЛО. Вона подякувала директорці ліцею-інтернату Ірині ТЕРЕЩЕНКО і всім запрошеним гостям за величезний внесок кожного у розвиток громади, наголосила, що тільки єдність заради спільної мети може бути запорукою позитивних змін.
v n l 4
v n l 3
За її словами, жінка в українській традиції завжди була рушійною силою, не боялась нести відповідальність. А про красу українських дівчат взагалі легенди ходять! Тож побажала сьогоднішнім панянкам наполегливо вчитись, розвиватись, бути гідними того шляху, який вони обрали.
Посвята у панянки проходила у залі ППК ГНПУ, де вишукана архітектура старовинної будівлі підкреслює урочистість події.