ВІТАЄМО ЗЕМЛЯЧКУ

⯑ Сьогодні, 16 липня, народній артистці, Герою Україні, Почесній громадянці міста Глухів Аді РОГОВЦЕВІЙ виповнилось 84 роки.
rogovceva
Нагадаємо, Ада Роговцева народилася 16 липня 1937 року у Глухові, родина жила на вулиці Червона Гірка. Закінчила Київський театральний інститут ім. Карпенка-Карого (1959 р.). З 1959-го по 1994 р. — актриса Національного академічного російського драматичного театру ім. Лесі Українки у Києві. Автор поетичних збірок “Мамині молитви” і “Цілую голос твій”, книг “Мій Костя” і “Свідоцтво про життя”.
Зіграла у понад 80 фільмах, серед яких “Вічний поклик”, “Салют, Маріє!”, “Осіння дорога до мами”, “Було в тата три сини”, “Кармелюк”, “Завтра буде завтра”, “Тобі, справжньому”, “Полювання на ізюбра”, “Мій генерал”, “Єрмолови”, “Тарас Бульба”.
pngwing.com 1