ПРО ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Фонд міжнародної солідарності у рамках Програми «U-LEAD з Європою» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща оголошує конкурс для відбору громад-учасниць в рамках 3-річного проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».
Метою конкурсу є всебічна підтримка системи цивільного захисту населення в громадах України, зокрема шляхом формування добровільних пожежних команд, допомоги громадам у розробці програми покращення місцевої безпеки та навчальних візитів представників громад, головних управлінь ДСНС України у відповідних областях громад-учасниць проекту для вивчення польського досвіду у вказаній сфері.
Очікується, що в рамках конкурсу будуть відібрані 20 територіальних громад, які отримають як навчально-методичну допомогу з вдосконалення системи цивільного захисту на місцевому рівні, так і допомогу із забезпечення добровільних пожежних команд спеціалізованим спорядженням. Власний внесок громад: громади-учасниці проекту мають забезпечити набір волонтерів для добровільної пожежної команди у складі 12 осіб та готовність виділити приміщення (ангар) для зберігання пожежної машини (наявність приміщення - це перевага). Перевагою буде також вміння і можливість сформувати регіональний кластер громад, тому заохочуйте до участі також ваших сусідів - це збільшить ваші шанси!
Географія проекту: всі області України за винятком тимчасово окупованих територій.
Подавати заявки можуть: органи місцевого самоврядування - міські (окрім міст обласного значення), селищні та сільські ради.
Конкурсний відбір буде проведено в два етапи:
1 етап (до 15 липня 2021 р. включно) - проміжний відбір громад на основі поданих заявок (очікується, що не менше ЗО громад буде відібрано на першому етапі).
2 етап (20 липня - 20 серпня 2021 р.) - візити до громад проміжного відбору за участі експертів з цивільного захисту для огляду умов та готовності до участі в проекті.
Результати остаточного відбору громад будуть оголошені після 1 вересня 2021 року.
Для участі в конкурсі потенційні заявники мають заповнити електронну форму за наступним лінком: https://forms.gle/8LpL7UF5mxsuU8WPA до 15 липня 2021 року включно.
УВАГА! Для громад, які бажають взяти участь у цьому конкурсі 18 червня 2021 року (п'ятниця) об 11.00 год. буде проведено інформаційно-роз'яснювальну сесію в онлайн-форматі. Для реєстрації на інформаційно-роз'яснювальній сесії, будь ласка, заповніть коротку форму https://forms.gle/qnaWSFTLKyS2RXgg7

Друк

gerb sayt2023 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області