РОБОЧА ЗУСТРІЧ У НАПРЯМКУ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ ПРОБАЦІЇ

16.03.2021 року відділенням соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради проведена конструктивна зустріч з Глухівським міськрайонним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області. Під час зустрічі обговорювали механізм співпраці у нових умовах, пов`язаних з реформою системи надання соціальних послуг.

Під час наради обговорено напрями та форми взаємодії сторін щодо надання соціальних послуг дітям та молоді, які засуджені до вказаних покарань. Також звернено увагу на надання необхідних послуг профілактично-виховної, психологічної, соціальної роботи, спрямованих на мінімізацію виявлених криміногенних потреб суб’єктів пробації.

Обговорено та ініційовано шляхи удосконалення взаємодії під час забезпечення соціальної адаптації засуджених у процесі підготовки їх до звільнення та визначені пріоритетні напрямки подальшої співпраці.

За інформацією територіального центру
соціального обслуговування