ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

Глухівська міська лікарня отримала засоби індивідуального захисту для медичного персоналу для протидії COVID-19 на 35 тисяч гривень. Маски, халати, шапочки, антисептики сьогодні вже використовуються у так званому «ковідному відділенні».
Це стало можливим завдяки підтримці Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

DSC 0028

Над проєктом з придбання засобів захисту працювали головний спеціаліст управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради Анна Платова, виконавцем стала громадська організація «Сила інтелекту» (голова Галина Москаленко).

DSC 0031

Під час тринадцятого етапу оцінки члени конкурсної комісії розглянули та оцінили майже 400 проєктів з різних куточків України. Глухів набрав високі бали підтримки  - в результаті міжнародні партнери дали згоду на фінансування проєкту.
Як прокоментувала директор КНП «Глухівська міська лікарня» Валентина Барахович, це дуже своєчасна і необхідна допомога.

rthhjjh