ВИВЧАТИМУТЬ СПРАВИ НА РИНКУ

У Глухові створили спеціальну комісію, яка має «вивчити питання розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності за адресою м.Глухів, майдан Соборний». Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету. Комісія має оперативно обстежити територію продовольчого ринку і надати пропозиції. На підставі висновків буде підготовано проект рішення міської ради.

160121044 269236571253498 2328263723765060951 n

Як прокоментувала міський голова Надія Вайло, мова йде про територію біля автовокзалу, яку підприємству облспоживспілки з року в рік надають у користування, останній раз минуле скликання ради проголосувало на подовження дозволу аж на 5 років. Місто з цього ринку має мізерні кошти, натомість у самісінькому центрі поступово розрісся справжній «шанхай». Зараз треба просто прийняти якесь рішення – що будемо робити з цим усім?
Питання важке, непопулярне, неоднозначне, треба враховувати інтереси підприємців, покупців, і навіть туристів. Вона дала доручення запросити на засідання комісії директора сумської облспживспілки Магомеда ГАЛАЄВА. В той же час треба чітко розуміти, як буде благоустроєна територія, яка може вивільнитися, чи не отримає місто взагалі неконтрольовану точку стихійної торгівлі?

159804738 269236581253497 3458448017144716949 n

До складу комісії ввійшли: перший заступник міського голови, голова комісії Олекій ТКАЧЕНКО, заступник міського голови Валерій ГАЛУСТЯН, начальник відділу містобудування та архітектури Олександр ХРЕНОВ, в.о. директора підприємства облспоживспілки «Глухівський ринок» Андрій КАРЛОВ, завідувач відділу охорони та реставрації пам’яток Національного заповідника «Глухів» Сергій ГОЛІКОВ, начальник 19-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Сумській області Дмитро ГОНЧАРОВ, депутати міської ради Олександр БУЙКОВ, Володимир ГРИБ та Зиновій КАЦЮБА, приватні підприємці Тетяна КОВШУЛЯ та Олександр КЛЕПЕЦЬ, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин управління соціально-економічного розвитку міської ради Ніна Юрченко.