100 ДНІВ ВЛАДИ: ВЕЛИКЕ ІНТЕРВ'Ю МЕРА

Міський голова Надія Вайло на пресконференції 11 березня розповіла журналістам місцевих друкованих і інтернет-видань про те, що зроблено за перші 100 днів на посаді. За її словами, це був період занурення у проблеми, кадрових призначень, важкої рутинної роботи. Очільниця громади була відвертою і прямою.

159506223 269181434592345 4009789674904019271 o
Запитання були різними: про найбільші розчарування і позитив, про продуктовий ринок і собак. Як можна розпорядитись отриманою у власність громади землею? Чи правда, що планується вирощування лікарських трав? Де буде опорна школа? Що це був за пінг-понг з введенням і скороченням посади заступника директора водокананлу?
Були присутні представники газет «Неделя», «Глухівщина», «Кур’єр», «Ваш шанс» та інтернет-видання «Глухів INFO». Найближчим часом вони кожен у своєму форматі оприлюднять хто повну версію розмови, хто – окремі питання, щоб ознайомити свою аудиторію з думками першої особи громади. Як показує досвід, глухівчани доволі прискіпливо аналізують і обговорюють наміри і дії місцевої влади, цікавляться.