Нормативна грошова оцінка землі

Рішенням сесії Глухівської міської ради №223 від 28.04.2021 рокуcloud download 1 featured 2 «Про затвердження  технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, наданих в постійне користування АТ «Українська залізниця» для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, розташованих за межами населених пунктів на території Глухівської міської ради Сумської області» затверджено нормативну вартість земельних ділянок (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), на території Глухівської міської ради Сумської області, яка набирає чинності з 01.01.2021 року та буде використовуватися АТ «Українська залізниця» при розрахунку розміру земельного податку за земельні ділянки, які знаходяться у їх користуванні для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту (КВЦПЗ 12.01).