ПРО ХІД ВИКОНАННЯ МІСЬКОЇ ПРОГРАМИ "ПРАВОПОРЯДОК"

Інформація про хід виконання Комплексної  міської програми «Правопорядок  на 2017» у ІІ півріччі 2017 року

У ІІ півріччі 2017 року управліннями та відділами міської ради, правоохоронними органами проводилася відповідна робота по виконанню Комплексної міської програми «Правопорядок на 2017 рік».

Основними завданнями і заходами Програми є забезпечення захисту конституційних прав та свобод людини, а головні цілі спрямовані на поступове нарощування зусиль правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування і громадськості щодо забезпечення сталого правопорядку на території Глухівської міської ради.

Вживалися заходи щодо запобігання правопорушень та злочинності, покращення координації діяльності правоохоронних органів з цих питань. Питання профілактики правопорушень розглядалися на нарадах з керівниками правоохоронних органів.