Закон України "Про звернення громадян"

Постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. N 348 «Про затвердження Інструкції  з діловодства  за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях  громадян, напідприємствах, вустановах, організаціях незалежно від формвласності, в засобах масової інформації»

Постанова Кабінету МіністрівУкраїни  від 24 вересня 2008 р. N 858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян»

Наказ «Про заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 11.10.2019 №61-ОД

Електронні звернення громадян

Зразок написання звернення

Звіти про розгляд звернень громадян