Профорієнтація у таборі

Вже стало традиційним проведення службою зайнятості різнопланових профорієнтаційних заходів для дітей, які відпочивають у дитячих оздоровчих таборах. Ця робота спрямована на допомогу учнівській молоді в усвідомленому виборі майбутньої професійної долі.
201800146 242106994103626 821984690449068435 n
При цьому форми зазначеної роботи дещо відрізняються від традиційних, але головною метою залишається надання школярам допомоги у професійному самовизначенні. Зокрема, пріоритетним є проведення інтерактивних заходів розважального характеру, що дозволяють дітям в ігровій формі отримати чимало цікавої й корисної інформації, необхідної для здійснення виваженого вибору майбутньої професії.
204501176 3102890479998052 7151810816431389490 n
Так, фахівцями Глухівської  міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості 6 липня 2021 року проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді, що відпочиває у неймовірно зеленому, квітучому, мальовничому місці -  ЗОДЮТ «Сонячний». З урахуванням їхніх вікових особливостей та інтересів, проведено низку інтерактивних заходів, у т.ч. розважального характеру. Це, зокрема, конкурси, дидактичні ігри, інформаційні та творчі завдання тощо. Застосування зазначених форм профорієнтаційної роботи дозволяє дітям отримати цікаву й корисну інформацію про світ професій, а також сприяє реалізації творчого потенціалу школярів; допомагає учнівській молоді усвідомити, наскільки важливим і відповідальним є крок – вибір майбутньої професії. Таким чином відпочинок для дітей є не лише приємним, корисним, а й змістовним.
Юні відпочивальники з великим задоволенням брали участь у вікторинах, іграх, конкурсах тощо. Виконуючи творчі завдання, учні демонстрували власні знання про світ професій, обмінювалися думками, мріями та прагненнями щодо реалізації себе в тій чи іншій професійній діяльності.