До уваги фізичних осіб підприємців!

Пенсія. Про цей важливий етап у житті молоде покоління взагалі сьогодні не задумується, а люди середнього віку, вважають, що цей час наступить нескоро, але місяці, роки спливають…

Коли настає пенсійний вік і потрібно оформляти пенсію, багато хто дізнається, що необхідний стаж відсутній і втрачено право на призначення пенсії. Чому таке відбувається? Що потрібно робити, щоб не потрапити у таку ситуацію?

Кожному з Вас необхідно контролювати хоча б один раз на рік, наявність страхового стажу.

Контролювати ці дані дає можливість веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Це серйозний ресурс, користувачі якого можуть ознайомитись з наявним страховим стажем та сумами заробітку з якого сплачено єдиний соціальний внесок

Проте не завжди є зайвий час щоб скористатися даною програмою. Пенсійний фонд пропонує користувачам веб-порталу, відобразити номер свого мобільного телефону та надати згоду на надсилання смс повідомлення . Ви будете автоматично поінформовані щодо наявного Вашого страхового стажу.

Тож винайдіть декілька хвилин, для здійснення такої дії, а ті хто не зареєстрований, зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України і будете завжди володіти актуальною інформацією .

Світлана Чубун, головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Глухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області