Шановні працівники лісового господарства!

Щиро та сердечно вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівника лісу!

✅Сьогодні наша країна відчуває подих війни та випробовування на стійкість та патріотизм. Велика кількість працівників лісового господарства змінили свою професію та стали на захист України. Шана і вдячність всім хто виборює Незалежність нашої країни.
⯑У день професійного свята звертаємось до кожного із працівників лісової галузі зі словами вдячності за Вашу самовіддану і невтомну працю, за розуміння та підтримку добрими справами.
⯑Від щирого серця бажаємо усім Вам мирного неба, міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай у Ваших родинах завжди буде достаток, у серцях – доброта і милосердя, у справах – успіхи і мудрість. Нехай збуваються Ваші мрії, хай міцнішим і стабільнішим стає Ваш добробут – Віримо в ЗСУ та ПЕРЕМОГУ нашого народу ⯑⯑

З повагою,
Міський голова Надія Вайло,
виконавчий комітет та депутатський корпус міської ради.