Про затвердження Порядку приєднання до теплових мереж

 
Відповідно до статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», статті 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити Порядок приєднання до теплових мереж, що додається.
2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 19 жовтня 2012 року № 343 «Про затвердження Правил приєднання до теплових мереж» (зі змінами).
3. Ця постанова набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України від 24 лютого 2023 року № 2955-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу» щодо розвитку високоефективної когенерації», але не раніше дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області