ГРАНТОВА ДОПОМОГА НА ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ

❗ До 30 жовтня можна зареєструватись на отримання грантової допомоги на підтримку бізнесу ❗
Розмір грантів складає 2500 доларів
Save the Children у співпраці з Центром Підтримки Бізнесу та Економічного Розвитку раді оголосити проєкт грантової допомоги для відновлення та підтримки економічного розвитку в постраждалих районах Сумської області.
Ця програма спрямована на надання фінансової підтримки та інших ресурсів для допомоги місцевим громадам у відновленні їхніх підприємств та зміцненні економічного потенціалу.
⯑ Перелік громад Шосткинського району, жителі яких беруть участь у програмі: Березівська, Глухівська, Дружбівська, Есманська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська, Свеська, Шалигинська, Шосткинська, Ямпільська.
⯑ Важливо!!! Перші до кордону громади при оцінці матимуть пріоритет.
Програма надання допомоги розподілена на 2 кроки:
1. Проходження дводенної тренінгової програми, метою якої є надання практичних знань з написання бізнес планів та подання грантових заявок на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій.
2. Подання на грантову програму Save the children з подальшою участю у конкурсному відборі для отримання грошової допомоги на відновлення чи підтримку бізнесу у розмірі 2500$.
Допомога надається для домогосподарства, і тільки один член сім'ї (батьки, діти, бабусі, дідусі, брати, сестри та інші члени домогосподарства, які живуть у одному будинку та ділять витрати) може взяти участь у проекті.
Розмір грантів складає 2500 доларів, переказаних в гривнях за курсом Національного банку на день транзакції.
.
Використання гранту МОЖЕ включати, але не обмежується:
-Придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, необхідних для виробництва/переробки.
-Оренда приміщень (до 3 місяців).
-Невеликий ремонт та облаштування приміщень (включаючи меблі, стелажі тощо).
-Витрати на створення додаткових робочих місць і підтримання їх протягом до 3 місяців, не більше 40% суми гранту.
-Закупівля сировини для виробничого процесу (до 30% суми гранту)
-Отримання послуг (до 30% суми гранту)
-Транспортування обладнання/персоналу.
-Інше.