ДО УВАГИ ВОЛОНТЕРІВ ТА ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

УСЗН Глухівської міської ради пропонує ознайомитись з серією модульних проєктів із соціальної сфери, сфери охорони здоров`я, розвитку персоналу та мотиваційної трудової діяльності.
Навчально-науковий інститут «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розробила серію коротких анімованих відео в рамках проєкту «Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я» за підтримки проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.
Пропонуємо ознайомитись з модулем «Керівництво та мотивація членів громадських організацій». Зазначені анімовані відео присвячені особливостям залучення волонтерів до реалізації ініціатив громадської організації та координації їх діяльності, інструментам розвитку та мотивації членів громадської організації:
Крім того, пропонуємо ознайомитись з модулем «Правові аспекти діяльності громадських організацій соціальної сфери та охорони здоров'я», в якому розкриваються питання правового регулювання діяльності громадських організацій, їх правовий статус, права та обов’язки, відповідальність, управління майном, порядок управління:

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області