ПРО ШТУЧНІ КВІТИ

❓ Ви вже купили на кладовище яскраві вінки чи букети із штучних квітів? А минулорічні викинули?
На жаль, відповідь дуже багатьох буде ствердною....
Наші земляки не дуже активно дослухаються до прохань екологів та влади і продовжують носити на кладовища тисячі синтетичних букетів. Так, їх стає менше, але говорити про відчутну поведінкову зміну поки зарано. Як доказ –перед поминальним днем десятки вантажівок везуть з місцевих кладовищ на сміттєзвалище вінки, кошики і окремі квіти. І будуть вони в землі від 40 до 500 років, бо саме такий термін розкладання окремих деталей, з якого виготовлені квіти.
Штучні квіти не можливо віддати на переробку, як пластикові пляшки, адже вони зроблені з різних матеріалів: поліестеру, органзи, пластику з упаяним металевим дротом. Дехто їх палить, не знаючи, що при цьому відбувається забруднення атмосфери діоксинами в радіусі більше 20 кілометрів.
❗️❗️❗️ Глухівська міська рада закликає відмовитись від укоріненої традиції купувати екологічно небезпечні пластикові квіти. Ми думаємо, що вшановуємо предків, а насправді труїмо дітей.
Церква наголошує, що найважливішим проявом любові до померлих є молитва. А екологи нагадують про абсолютно безпечні способи прикрасити місце поховання: живі квіти, багаторічні грунтопокривні рослини, декоративні невеликі кущики.

Друк

gerb sayt2023 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області