З ЮВІЛЕЄМ!

⯑⯑ Директор Дунаєцького СБК Ігор ПЕЧЕНИЙ – людина надзвичайно творчої енергії. В його доробку – більше 500 пісень, в яких оспівується рідне село, працьовиті люди, краса рідної природи, історична пам'ять нашого народу. Під час повномасштабної російсько-української війни - його муза закликає боротись за свободу, захищати Україну. Часто їх співає сам Ігор Печений, авторські пісні виконують учасники народного аматорського жіночого ансамблю «Журавка», дитячого ансамблю «Юність» та місцеві дунаєцькі солісти.
Міський голова Надія Вайло тепло привітала Ігоря Миколайовича із 55-річчям, відзначивши його неймовірну відданість сфері культури.
За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток аматорського мистецтва ювіляра нагороджено Почесною грамотою Глухівської міської ради та Грамотою управління культури Сумської ОДА.