ЗВІТУВАЛИ ДІЛЬНИЧНІ

⯑ Про роботу дільничних офіцерів поліції на території Глухівської територіальної громади прозвітував старший офіцер поліції ВП №1 (м.Глухів) Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області Олександр МОРОЗ.
1101
За його інформацією, за минулий рік в цілому зменшилась кількість правопорушень. Було розглянуто 1783 повідомлення, зафіксовано 431 злочин. Серед нерозкритих залишаються 7 інтернет-шахрайств та 7 крадіжок майна.
Дільничними офіцерами складено 1054 адміністративних матеріалів на правопорушників по місту Глухів. Серед них – за самогоноваріння, домашнє насильство, порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, хуліганство та зберігання наркотичних речовин.
11012
Більшу частину Глухова обслуговують 8 дільничних офіцерів поліції, всі сільські старостинські округи та частину міста – 4 поліцейських офіцерів громади. Під час війни всі вони постійно залучаються до несення служби на блок-постах.
Міський голова Надія Вайло подякувала дільничним за продуктивну роботу та попросила у новому році продовжити максимально тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування у напрямку профілактики правопорушень.

Друк

gerb sayt2021 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області