ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ДІЯЛЬНОСТІ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ НА 2023 РІК

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ
ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ
Р І Ш Е Н НЯ

25.11.2022                      м. Глухів                            № 553

Про план діяльності з підготовки
проектів регуляторних актів на 2023 рік

Розглянувши подання начальника управління соціально-економічного розвитку міської ради Сухоручкіної Л.О. щодо плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік, відповідно до статей 7, 13 та 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись пунктом 7 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:
  1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік (додається).
  2. Управлінню соціально-економічного розвиткуГлухівської міської ради (начальник - Сухоручкіна Л.О.) оприлюднити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік у порядку, визначеному чинним законодавством.
  3. Відповідальним виконавцям забезпечити виконання плану з підготовки проектів регуляторних актів згідно з положенням про порядок здійснення регуляторної діяльності виконавчими органами Глухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 22.12.2014 року № 828.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ткаченка О.О. тапостійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та спорту, соціальної політики, законності, правопорядку, протидії корупції, регламенту та депутатської етики (голова –Терещенко І.І.).

25.11.2022 № 553
діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік

Вид регуляторного акта
Назва проекту регуляторного акта