ПРОЄКТ «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ»

Глухівська громада активно долучається до розгортання «Пунктів незламності». Спираючись на рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій станом на 24 листопада визначено вже 5 пунктів:
⚡️ м. Глухів, вул. Есманський шлях, 50
10 Державна пожежно-рятувальна частина
⚡️м. Глухів, вул. Спаська, 34
Відділ поліції №1 Шосткинського РУП ГУ НП
⚡️м.Глухів, вул. Інститутська, 49
ЗОШ №2
⚡️ м.Глухів, вул. Путивльська, 33
КП «Житлово-комунальний центр»
⚡️с.Баничі, вул.Мурашка, 171-Б
НВК
96519514
УВАГА! Пункти Незламності почнуть працювати у випадку виникнення надзвичайної ситуації «блек-аут», тобто довготривалої відсутності світла. Мова йде про відсутність електропостачання більше доби. Згідно Порядку функціонування "Пунктів Незламності" місцевим органам самоврядування треба забезпечити розгортання стаціонарних пунктів впродовж 24 годин від отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію.
Тут тепло, є вода, освітлення. Можна випити гарячого чаю, підзарядити гаджети і зателефонувати рідним. Пункти працюватимуть цілодобово, всі послуги – безкоштовні. Одним із основних критеріїв вибору Пункту була можливість автономного опалення, конкретно – твердопаливних котлів, генераторів.
Наразі замовлено системи супутникового зв’язку Starlink
Варто знати - працює сайт, на якому кожен може знайти найближчий для себе «Пункт незламності» на території України: nezlamnist.gov.ua.
За цим же посиланням підприємці можуть подати заявку для облаштування свого ПН.
Нас можна залишити без світла, але неможливо відібрати свободу. У лютий холод нас зігріватиме віра в перемогу!