ЯК РОЗПОЧАТИ БЕЗПЕЧНО ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Якщо ви власник квартири з централізованим опаленням, то можете пропустити цей пост. Він для тих, хто з першим осіннім похолоданням за власним бажанням розпочинає обігрів житла: для людей, хто користується пічним опаленням.
⯑ Надзвичайники нагадують основні правила, як розпочати безпечно опалювальний сезон і спокійно пройти осінньо-зимовий період без зайвого ризику виникнення пожежі.
306636874 610178620492623 4445189526882414059 n
Частіше за усе пожежі відбуваються з причини перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин.
Є декілька основних правил під час користування пічним опаленням :
☑️ біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5 х 0,7 м
☑️ усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені
☑️золу й шлак, що їх видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця, а не висипати поблизу будівель
☑️ перед початком, а також протягом усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі — не рідше одного разу на три місяці.
А ви знаєте, що вказує, що у димоході є сажа? Вогонь у трубі димоходу супроводжується гучним шумом, у деяких випадках іскри, полум’я та темний дим вириваються з нього.
⯑‍⯑ Шановні жителі громади! Рятувальники радять постійно піклуватися про належний стан протипожежного захисту свого помешкання. У випадках, якщо пожежі уникнути все ж таки не вдалося, негайно повідомте за тел. «101».

Друк

gerb sayt2021 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області