ВІД ФЕДЕРАЦІЇ ЄВРЕЙСЬКИХ ГРОМАД УКРАЇНИ

⯑ 45 осіб отримали гуманітарну допомогу від Федерації єврейських громад України. Зі сльозами на очах і щирими емоціями люди з інвалідністю та літні громадяни, які ледве пересуваються в межах кімнати або зовсім не встають із ліжок, приймали продукти та засоби гігієни. Всі вони обслуговуються КУ «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради, тож великі коробки всім принесли соціальні працівники.
tc1
Висловлюємо слова щирої вдячності голові Ради Єврейських Громад України раввину Меиру СТАМБЛЕРУ та членам Федерації ЄГУ за надану гуманітарну допомогу. Насправді ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо всі негаразди.
Сьогодні людяність у вигляді допомоги від раніше незнайомих людей, близьких друзів чи далеких родичів дійсно підтримує українців майже у кожному куточку світу. І у нашій Глухівській громаді теж.
tc2
tc3