З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Вітаю кожного жителя і гостя нашої громади з Днем Незалежності України!
Сьогодні українці б’ються за свою свободу і незалежність, дивуючи весь світ величезною любов’ю до Батьківщини і лютою зневагою до російських окупантів. Здається, серця всіх українців б’ються в унісон, як одне велике жовто-блакитне серце нації.
Від такого єднання дух стає міцним, наче сталь.
Від дня проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року ми демонстрували, що відбулися як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності. Для світу ми були нацією мирних хліборобів, а зараз стали нацією хоробрих воїнів.
Бажаю перемоги, миру та злагоди, добробуту, сил і наснаги в усіх починаннях заради процвітання незалежної України!
⯑⯑ Слава Україні!
⯑⯑ Слава Збройним Силам України, прикордонникам, Нацгвардії і всім військовослужбовцям, хто боронить країну!
⯑⯑ Слава всім, хто наближає перемогу!
З повагою Глухівський міський голова Надія Вайло