ХТО ОТРИМАЄ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

⚡ З понеділка, 4 липня, жителі Глухівської територіальної громади можуть отримати гуманітарну допомогу.
⯑ ХТО ОТРИМУЄ
Громадяни, які через військову агресію росії потрапили у складні життєві обставини, втратили роботу, залишились без засобів до існування тощо.
Із собою мати паспорт з відміткою про реєстрацію місця проживання.
Отримати продукти для людей, які не можуть це зробити самостійно, можна за наявності паспорту нужденної людини та отримувача.
⯑ КОЛИ і ДЕ
Видача буде у дворі Глухівської міської ради за адресою, м.Глухів, вул.Шевченка,6
4 липня – з 13.00 до 16.00
5,6 липня – з 9.00 до 13.00
⯑ ЩО ВИДАЄТЬСЯ
Цукор
Горох
Крупа кукурудзяна
Набір (консервована квасоля, ізюм, горішки, лапша швидкого приготування)
Увага! Із собою мати торбинки для сипучих продуктів. Загальна вага продуктів приблизно 3,5 кг
⯑ Для інформації.
Гуманітарний штаб Глухівської міської ради отримав від Гуманітарного штабу Сумська обласна військова адміністрація за підтримки Гуманітарного штабу Шосткинська районна військова адміністрація 7 тис.кг цукру, 7 тис.кг гороху та 6 тис. кг кукурудзяної крупи.