Проведено тренінг по відповідальному батьківству

18 лютого 2022 року відділенням соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради був організований тренінг для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
tc17
На зустріч з родинами була запрошена психолог КУ ЦНСП Глухівської міської ради Оксана Сидоренко, яка провела тренінг на тему: «Батьки і діти: шлях взаємодії. Саморегуляція і способи саморегуляції».
tc172
Тренінгове  заняття  було направлено на допомогу батькам зрозуміти про важливість та ефективність спілкування з дітьми, допомогу розібратися і виявити свій стиль виховання у сім'ї. В ході заходу тренер зупинилася на засадах відповідального батьківства, провела вправи направлені на розвиток ефективних навичок батьківського спілкування з власними дітьми.
В кінцевому рахунку, було зроблено висновок, що розвинути у дитини навички саморегуляції є підтримка батьків і тепла сімейна атмосфера.

За інформацією Комунальної установи
«Центр надання соціальних послуг»
Глухівської міської ради