ІНТЕРНЕТ У СЕЛАХ

У новий 2022 рік 19 закладів соціальної інфрастуктури Глухівської громади увійшли із широкосмуговим доступом до Інтернету.
Це - ФАПи, ФП, будинки культури, бібліотеки, школа у віддалених селах, де раніше такої послуги не було. Всі заклади у 10 селах було підключено у кінці минулого року за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на загальну суму 196 тис.грн.
Тепер жителі сіл Білокопитове, Будища, Вікторове, Годунівка, Дунаєць, Калюжне, Мацкове, Привілля, Семенівка, Щебри мають змогу провести якісну оптоволоконну лінію зв’язку до власних будинків. Звісно, найбільше радіють такій можливості батьки школярів, адже дистанційне навчання можливе виключно за умови підключення до Інтернету.
До села Уздиця лінію мають притягнути до 31 березня.
Нагадаємо, держава фінансувала підключення інтернету у тих селах, де його раніше не було.