ГОТУЮТЬСЯ НА АУКЦІОН

⯑ Плануєте придбати нерухомість для власної справи? Є кілька цікавих об'єктів, до яких варто придивитись.
Надаємо перелік об’єктів комунальної власності Глухівської міської ради, що підлягають приватизації у 2022 році:
⯑ нежитлове приміщення загальною площею 37,4 кв.м. за адресою: м. Глухів, вул. Героїв Крут,3
⯑ нежитлове приміщення загальною площею за адресою: м. Глухів, вул. Києво-Московська,8⯑ гараж загальною площею 162,2 кв.м. за адресою: м. Глухів, вул. Героїв Небесної Сотні, 3а⯑ адміністративна будівля загальною площею 204,8 кв.м. за адресою: м. Глухів, вул. Благодатна,19⯑житловий будинок загальною площею 25,3 кв.м. за адресою: м. Глухів, вул. Євгена Онацького,24⯑ водонапірна вежа з цегляною прибудовою загальною площею 3,8 кв.м. за адресою: м. Глухів, вул. Заміська,3⯑ нежитлова будівля загальною площею 109,9 кв.м. за адресою: м. Глухів, вул. Руднєва,7⯑ нежитлова будівля загальною площею 398,8 кв.м. за адресою: м. Глухів, вул. Благодатна,2⯑ нежитлові будівлі та споруди загальною площею 771,7 кв.м. за адресою: м. Глухів, вул. Путивльська,15⯑ оздоровчий комплекс загальною площею 709,4 кв.м. за адресою: м. Глухів, вул. Індустріальна,12б.Спосіб приватизації всіх об’єктів – продаж на аукціоні з умовами.
За додатковою інформацією, консультаціями звертатись до управління соціально-економічного розвитку (м.Глухів, вул Шевченка,4, тел.2-61-16)