ЗАМОВЛЕНО РЕНТГЕНАПАРАТ

⚡️⚡️ Глухівська міська рада замовила сучасний рентгенапарат, перерахувавши фірмі-поставникові 3,8 млн грн.
Це стало можливим після того, як громада отримала 2,5 млн державної субвенції і прийняла їх до міського бюджету на останній сесії 22 грудня.
На спецрахунку у Глухівській міській лікарні за минулий рік було зібрано 1,3 млн грн. Кошти збирали від усіх бажаючих, в основному перераховували трудові колективи різних установ і організацій, місцевий бізнес. Останній платіж у 50 тис. грн надійшов від Есманьської громади.Якісний цифровий апарат європейського виробника на 2 робочі місця мають привезти до 1 березня 2022 року.«Ще раз дякую всім, хто відгукнувся і давав свої гроші на рентгенапарат! Разом ми зібрали 1,3 мільйона, і це стало вагомою добавкою. Знаєте, збір коштів у громаді виявився надважливим: без цих грошей було б неможливо навіть думати про більш-менш якісний апарат», - коментує міський голова Надія ВАЙЛО.Нагадаємо, Кабмін виділив кошти для купівлі рентгенапаратів 17 закладам охорони здоров’я Сумщини. Глухівська міська лікарня отримала субвенцію у 2,5 млн грн як заклад, який залучений для боротьби із коронавірусною хворобою.