СХИЛИЛИ ГОЛОВИ

У Глухові пом’янули всіх українців, які загинули від штучного голоду, влаштованого тоталітарним режимом.
Сьогодні, в День пам’яті жертв голодоморів, незважаючи на дощ, глухівчани прийшли з квітами, колосками і свічками до стін колишнього тюремного замку. Біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів присутні схилили голови, вшанувавши хвилиною мовчання всіх невинно вбитих земляків-українців.
Міський голова Надія ВАЙЛО підкреслила, що в українських селах сталінський режим вилучав зерно, блокував села з єдиною метою – залякати і знищити волелюбний народ. Такі страшні репресії, розраховані на фізичне знищення народу, є злочином проти людяності, який треба пам’ятати як історичний урок і робити висновки.

Нагадаємо, за різними даними, у 1932-1933 роках від Голодомору загинуло від 4,5 до 10 мільйонів людей, а втрати українців у частині ненароджених становлять понад 6 мільйонів.