МАЄМО ГЕРБ І ПРАПОР

Затверджено офіційну символіку Глухівської міської територіальної громади. За Герб та Прапор сьогодні проголосували депутати на сесії міської ради.
260815523 426027182241102 6999053943479837814 n
⯑ ГЕРБ має вигляд щита, у центрі якого знаходиться карта громади - символ територіального об’єднання, на ній – герб міста Глухова, який є адміністративним центром громади.
До речі, герб Глухова – історичний, затверджений ще у 1782 року. На ньому зображені козацькі символи державності, як то золоті булави, бунчук, прапор.
251515151
⯑ ПРАПОР - прямокутне полотнище, яке складається з двох горизонтально розташованих смуг: верхньої - блакитного кольору (1 частина), нижньої - малинового кольору (2 частини) зі співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. У центрі полотнища зображено Герб Глухівської міської територіальної громади.Герб і Прапор може розміщуватися в/на адміністративних будівлях Глухівської міської ради, приміщеннях, які належать до комунальної власності Глухівської міської ради;
в/на інших будівлях.Допускається використання Герба і Прапора з нагоди державних та місцевих свят, під час проведення політичних, спортивних, культурних та інших масових заходів на території Глухівської міської територіальної громади.Використання символіки передбачає шанобливе ставлення до неї.⯑ Символіка Глухівської міської територіальної громади розроблена художницею Центру культури Олександрою ДАШКО, при цьому використано авторський шрифт Дмитра РАСТВОРЦЕВА.
Консультант з історичних питань - науковий співробітник НЗ "Глухів" Олександр МІРОШНИЧЕНКО.

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області