ДОПОМОГА ПО ВАГІТНОСТІ І ПОЛОГАМ

Урядом 03.11.2021 схвалено постанову Кабінету Міністрів України №1142 “Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми” (далі – постанова).
Постановою передбачено, що для призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами замість довідки в паперовій формі використовується інформація про сформований у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я медичний висновок про тимчасову непрацездатність категорії «Вагітність та пологи».
При цьому до забезпечення технічної можливості отримання відомостей із зазначеного Реєстру для перевірки інформації про сформований медичний висновок з використанням Порталу Дія залишається можливість призначення такої допомоги на підставі відповідної довідки.