ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

У Глухівській громаді привітали з професійним святом працівників культури та аматорів народного мистецтва, яке відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.
09112021 p1
У залі засідань міської ради зібрались представники міського палацу культури, Центру культури, публічної бібліотеки, школи мистецтв, краєзнавчого музею та окремі солісти, актори, музиканти та художники.
09112021 p
Секретар міської ради Людмила ВАСЯНОВИЧ подякувала всім за високопрофесійну підготовку всіх заходів у громаді, за гідне представлення громади на різних конкурсах, за креативні і зроблені з любов’ю до рідного краю і глядачів творчі проєкти. Разом начальником відділу культури Оленою САМОЩЕНКО вони вручили грамоти міської ради та відділу культури.
Вітаємо всіх, для кого слово, сцена і мистецтво стали життєвим вибором!