ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО ДИКТАНТУ ЄДНОСТІ

Завтра, 9 листопада, в Україні проходитиме радіодиктант – це своєрідне свято української мови.
Кажуть, культовий письменник Юрій Андрухович написав цікавий, але доволі складний текст диктанту. Він його прочитає у прямому ефірі 9 листопада о 10:30 на всіх платформах Суспільного: на телеканалі «UA: Перший», регіональних суспільних мовниках, ютуб-каналі «UA: Перший», фейсбук-сторінках Суспільного мовлення, телеканалу «UA: Перший» і регіональних філій Суспільного. Традиційно радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях «Українського радіо» та радіо «Культура».
Для надсилання готового тексту дається астрономічна доба.
Текст диктанту оприлюднять на сайті «Українського радіо» 11 листопада об 11:00.
Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.
Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.