АУКЦІОН НА ПЕРЕДАЧУ В ОРЕНДУ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ

Глухівська міська рада оголошує аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення комунальної власності, який відбудеться 18 листопада 2021 року
Інформація про об’єкт оренди
Нежитлове  приміщення  загальною площею 60,1 кв.м. за адресою:  41400, Сумська обл.,  м. Глухів,  вулиця  Героїв Крут, 3, розташоване в п’ятиповерховому житловому будинку на першому поверсі, вхід до приміщення спільний, в серединній частині міста. Район розташування об’єкта оцінки характеризується високим рівнем розвитку установ та закладів громадського обслуговування населення. Поблизу з об’єктом оцінки розташовані школа, дитячі садки, продовольчі магазини.
Вартість об’єкта оренди
Вартість об’єкта оренди згідно із звітом про оцінку майна станом на 11.10.2021 р. становить 181980,00 грн.
Строк оренди
5 років
Стартова орендна плата
1819,80 грн., без врахування ПДВ – для електронного аукціону
Цільове призначення об’єкта оренди
за будь – яким цільовим призначенням
Додаткові умови
оренди майна
Проведення поточного ремонту нежитлового приміщення протягом одного року оренди.
Інформація про умови, на яких проводиться аукціон
- розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час електронного аукціону на рівні 1% - 18,20 грн.;
- розмір гарантійного внеску – 3000,00 грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.
Посилання на аукціон

За більш детальною інформацією з питань передачі в оренду нежитлових приміщень звертатися до управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради за адресою: 41400, Сумська обл., м. Глухів, вул. Шевченка,4, каб. 3, тел..: 0544426116