НАЦІОНАЛЬНА ВЕБ-ПЛАТФОРМА ЦНАП

Мінцифри відповідно до Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, здійснює заходи щодо створення та забезпечення функціонування Національної веб-платформи центрів надання адміністративних послуг (далі – Платформа Центрів Дія). Нагадуємо, що Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/ Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (далі - центри), та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах. На Платформі Центрів Дія громадяни можуть:
 дізнатися інформацію про роботу Центрів;
 знайти та сформувати маршрут до найближчого до себе Центру;
 перевірити ефективність Центрів на дашбордах;
 залишити відгук про візит до Центру.
Для працівників центрів стали доступними:
 модуль дистанційного навчання;
 роз'яснення та рекомендації щодо роботи;
 бібліотека матеріалів;
 інформація щодо програм фінансової підтримки для центрів;
 результати моніторингу центрів на дашборді.
s l 01
s l 02
Мінцифри прагне, щоб якомога ширше коло фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг, а також представники суб’єктів надання адміністративних послуг дізнались та користувались Платформою Центрів Дія