ЯКИМ ВИ БАЧИТЕ ПАМ’ЯТНИК ВЧИТЕЛЮ У ГЛУХОВІ?

⚡️⯑ У вас є творчий задум щодо пам’ятника вчителю? Маєте бачення, де саме він має стояти? Молода випускниця чи мудрий педагог можуть стати узагальненим образом вчительства?
 ⯑‍⯑‍⯑ Глухівська міська рада готова прийняти пропозиції, ескізи та концепції від всіх бажаючих. На думку організаторів, саме громада має право визначити, у якій художній формі, у якому стилі така важлива робота вчителя буде оригінально відтворена майстрами.
Встановлення пам’ятника вчителю у Глухові стане спільним проєктом Глухівської міської ради та Благодійного фонду Андрія Деркача «Наше майбутнє».
⯑ Свої задуми у вигляді текстових описів, малюнків, фото макетів, графічних файлів тощо треба надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
з обов’язковою поміткою «ПАМЯТНИК ВЧИТЕЛЮ» або заносити до приймальні міського голови у приміщення Глухівської міської ради по вул. Шевченка,6.
Найкращі ідеї та пропозиції будуть відзначені Благодійним фондом Андрія Деркача «Наше майбутнє».
Долучайтеся до створення в Глухові пам’ятника Вчителю!
⯑ Нагадаємо, під час святкування дня Глухова, громада підтримала ідею Почесного громадянина міста, народного депутата Андрія Деркача щодо встановлення пам’ятника вчителю.
⯑ Будь ласка, зробіть репост, щоб якомога більше глухівчан дізнались про можливість участі у такому чудовому творчому проєкті. ⯑⯑⯑