КАДРОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ

⯑⯑ Майор Дмитро ДУДУКІН призначений начальником першого відділу Шосткинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. До цього він працював заступником військового комісара - начальником мобілізаційного відділення Глухівського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
kad 1
⯑ Нагадаємо, в Україні з березня 2021 року проведено реформу військкоматів: замість них в Україні діють територіальні центри комплектування відповідно до адміністративно-територіального устрою держави. У випадку загострення ситуації на доукомплектування військових частин тепер відведені лічені дні, що відповідає вимогам «Стратегії воєнної безпеки України». Створено Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних і розпочаті проєкти щодо цифровізації процесів військового обліку: Е-реєстрація, Е-військовий квиток, Е-транспорт.