ЩЕ РАЗ ПРО СМІТТЄВІ УРНИ

⯑ Міський голова Надія ВАЙЛО доручила оприлюднити прізвища підприємців, які до сих пір не встановили біля своїх торгових точок урни для сміття. Про це серед іншого мова йшла на апаратній нараді у понеділок, 5 липня. Зокрема, перевірявся стан виконання попереднього доручення щодо наведення порядку з урнами.
05072021 1 
За інформацією заступника міського голови В. ГАЛУСТЯНА, вже замовлено 30 нових урн.
Озвучено, що у сквері Бортнянського і Березовського підприємець С.КОПИЛОВА, яка займається утриманням території згідно угоди благоустрою, пофарбувала урни. У сквері Шевченка триває комунальний експеримент: житловий комунальний центр пробує вдягати на кожну урну поліетиленові пакети, щоб було зручніше утилізувати відходи.
05072021 2
«Що може бути простіше встановленої урни біля входу? Наступив час перейти від умовлянь і наполегливих прохань до дій, тобто до штрафів. Те ж саме стосується тих, хто забруднює зупинки і всі стовпи своєю агресивною рекламою. Місто має виглядати містом… Стосовно пакетів на урнах, ви кажете, що їх пропалюють цигарками, що у них нема сенсу… Але ж вигрібати сміття руками чи черпачками – це кам’яний вік! Тримаю на контролі цю тему, бо до ідеалу ще далеко», - підсумувала міський голова.
05072021 3
Після чергового моніторингу управління ЖКГ озвучить список тих, хто не ставить урни, та причини відмови.
 pngwing.com 1

Друк

gerb sayt2021 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області