НАПРАВИЛИ ЗВЕРНЕННЯ

⯑⯑ Депутати Глухівської міської ради направили колективне звернення до Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації, голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Сумської обласної ради
щодо продовження функціонування Комунального закладу Сумської обласної ради «Глухівський фаховий медичний коледж».
Зокрема, у зверненні наводяться аргументи проти недопущення закриття навчального закладу, якому виповнюється вже 90 років. Глухівський фаховий медичний коледж (за усталеною десятиліттями звичкою його називають медучилищем) готує якісні медичні кадри для всієї півночі Сумської області, зараз його випускники складають до 85% колективів медичних закладів всіх сусідніх районів.
zvernennya
✉️ «У розпал епідемії поглиблюється економічна криза, зростає безробіття та знижується рівень добробуту населення. Навантаження на українські лікарні залишається стабільно високим, що спричиняє виникнення супутньої проблеми: нестачі кваліфікованих медичних працівників… Закриття медичного коледжу призведе до соціальної напруги…», - йдеться у зверненні.
Сьогодні у коледжі навчаються студенти із 13 районів Сумської області. Освітній процес забезпечує висококваліфікований педагогічний колектив.
Нагадаємо, згідно інформації, розміщеної на сайті Сумської обласної ради, 24 травня 2021 року на засіданні робочої групи з питання вивчення резервів наповнення місцевих бюджетів присутні дійшли згоди, що варто підтримати пропозицію Сумської ОДА стосовно припинення існування юридичної особи Комунального закладу Сумської обласної ради «Глухівський фаховий медичний коледж».
«Маємо надію, що далі розмов і намірів цей процес далі не рушить. Але наше завдання – реагувати на всі виклики, доносити і відстоювати свою думку. Бажаємо медичному коледжу процвітання, вдало провести вступну кампанію і працювати у спокійному режимі», - прокоментувала міський голова Надія ВАЙЛО.
Перше пленарне засідання восьмої сесії Глухівської міської ради відбулось сьогодні, 7 липня.

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області