НОРМАТИВНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЛІ

Рішенням сесії Глухівської міської ради №240 від 28.05.2021 року «Про затвердження  технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 8,0440 га, наданої в оренду ТОВ «Глухівський кар’єр кварцитів» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, розташованої за межами населених пунктів на території Глухівської міської (Баницької сільської) ради Шосткинського району Сумської області» затверджено нормативну грошову оцінку земельної ділянки (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) на території Глухівської міської ради Сумської області станом на 01.01.2021 року та буде використовуватися ТОВ «Глухівський кар’єр кварцитів» при розрахунку розміру орендної плати за земельну ділянку, яка знаходиться у їх користуванні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (КВЦПЗ 11.01).