І БІЗНЕС, І БЛАГОУСТРІЙ

До 4 червня всі бажаючі підприємці можуть подати документи на конкурс з визначення суб’єктів господарювання для утримання та розвитку об’єктів благоустрою міста Глухова.
❗️ Територія загального користування площею 215 м2 в м. Глухові на Майдані Соборному, 6, що знаходиться між територією ОСББ «Фортеця-55» по вул. Києво-Московській, 55 та земельною ділянкою комерційного призначення на Майдані Соборному, 6.
❗️ Територія загального користування площею 206 м2 в м.Глухові по вул.Києво-Московській, 17.
❗️ Територія загального користування площею 4300 м2 – 1/2 скверу Тараса Шевченка від вул. Спаської у м. Глухові.
❗️ Територія загального користування площею 5500 м2 – 1/2 скверу Тараса Шевченка від вул. Києво-Московської у м. Глухові.
❗️ Територія загального користування з автобусною зупинкою площею 427м2 в м. Глухові по вул. Києво-Московській, 53-55.
ibib
Конкурсні пропозиції подаються до відділу контролю за благоустроєм територій управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Шевченка, 4, другий поверх, каб. № 11, тел. 2-25-02.
Кінцевий термін подання: до 09-00 год. 04.06.2021